12.09.2021

Panie Jezu za wstawiennictwem Matki Najświętszej proszę o dary Ducha Świętego, przebaczenie grzechów, opiekę Wszystkich Chórów Anielskich, zdrowie i potrzebne łaski dla Nataszy, Martyny, Michała i Jana.


 18.08.2021

Maryjo, Matko Boża, proszę wyproś u Boga potrzebne łaski, wiarę, nadzieję, miłość, radość i zdrowie dla Darka i Darii, Grażyny i Marioli oraz dla mnie.
Bóg zapłać!


 6.05.2021

Za wstawiennictwem Św. Faustyny proszę Boga Ojca o przebaczenie grzechów, zdrowie, szczęśliwą podróż, opiekę od zła i obfite błogosławieństwo w życiu dla Ireny, Ewy, Julii, Anety, Justyny, Janusza, Kamila, Jagody oraz rodzin: Aleksandra, Piotra, Kazimierza, Jana, Joanny, Anny, Sandry, Zenona i Karola.

 


 26.04.2021

Dobry Ojcze proszę o uzdrowienie Darii z depresji, zaleczenie ran, uwolnienie, miłość i siłę do życia oraz dobrą pracę.
Mama

 


04.02.2021

Jezu Miłosierny proszę ratuj Pawła, wyciągnij go z tego nadmiaru pracy. Proszę o poprawę warunków pracy i potrzebne łaski dla niego.


17.01.2021

I
17-01-2021 15:25:29
Módlmy się o ocalenie dla naszego Rodaka, bezbronnego jak dziecko...
https://fb.watch/340wKRkddh/

Radio Bobola, Londyn:
"Wielka Brytania. Rok 2021.
Polak umiera w szpitalu. Z głodu i pragnienia.
W listopadzie zeszłego roku mężczyzna doznał zawału. Szpital orzekł, że ze względu na powstałe wtedy uszkodzenie mózgu należy odłączyć go od aparatury podtrzymującej życie (kilka dni później władze placówki zdecydowały o wykorzystaniu jego organów do transplantacji). Aparaturę odłączano już dwukrotnie (na dwa i na pięć dni), ale przyłączano ją z powrotem w związku ze złożonym wnioskiem o apelację.
Ostatecznie odłączono go od urządzenia podającego pożywienie i wodę.

Polak samodzielnie oddycha, reaguje na obecność rodziny oraz CIERPI i PŁACZE.
Szpital. Wielka Brytania. 2021.

Módlmy się za naszego rodaka, który w angielskim szpitalu umiera z głodu i pragnienia - w wyniku ludzkiej złej woli i w wyniku zainfekowanego kulturą śmierci "prawa". Prośmy o otwarcie się na Miłosierdzie Boże i przemianę serca dla decydujących."

 


 29.12.2020

Prośba o modlitwę za moja mamę. Ma Alzheimera. Ulżyj Matko i Ojcze w Jej cierpieniu. Przywróć Jej chęci do życia. Daj Jej tyle ile potrzebuje. Nie więcej nie mniej a tyle ile Jej potrzeba. Ja Jej dać nie mogę Ty Mamo i Tato możecie. 

 21.12.2020

Witam.... Bardzo PROSZĘ o wsparcie i modlitwę o zdrowie. Borykam się z zawrotami głowy i złym samopoczuciem, co odbiera mi radość życia i daje funkcjonowanie w strachu. Wierzę, że MODLITWA przyniesie w końcu normalność, zdrowie i odsunie wszelakie lęki.
                                                                                                             Z poważaniem:
 

 


 20.12.2020

Proszę o nawrócenie mojego męża do Boga aby pojednał się z Bogiem. I o potomstwo dla nas aby urodziło się zdrowe dziecko.

Proszę o zdrowie dla mojej żony aby wyszła z depresji

Jezu ratuj


5.09.2020

Szczesc Boze bardzo prosze o szturm modlitewny w intencji Grzegorza z rej. zawiercianskiego DK, ktory jest w bardzo powaznym stanie. O Laske zdrowia, opieke Opatrznosci Bozej oraz dary Ducha Swietego dla lekarzy i personelu medycznego.

 1.09.2020

Prosimy o modlitwę za Wiesławę. Która jest w krytycznym stanie

dziękujemy


 

 17.05.2020

Proszę o modlitwę w intencji
O Boże Miłosierdzie dla Andrzeja i rodziny i osób bliskich


1.05.2020

Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy o zdrowie, ochronę od zła w każdej postaci, odpuszczenie grzechów, dary Ducha Świętego i obfite błogosławieństwo w życiu dla całej rodziny.

 


29.02.2020

Szczęść Boże
Proszę o modlitwę, w intencji Bratowej Elżbiety, o łaskę uzdrowienia w chorobie nowotworowej
(Dzisiaj rano ma operację)
Bóg zapłać i Szczęść wam Boże
Bogumiła i Henryk

 31.01.2020

Pokornie proszę o modlitwę o dar mądrości i rozeznania na moje życie, powołanie. O łaskę spełnienia moich pragnień i marzeń, środki materialne i pełne uzdrowienie duszy, ducha i ciała, o miłość i zgodę w rodzinie, łaskę nieustającej modlitwy, o skruchę za grzechy  i dary Ducha św, charyzmat Słowa Bożego i łaskę ludzi którzy mi pomogą w życiu

 
Bóg zapłać
Agnieszka

 17.01.2020

Szczęść Boże bardzo proszę o szturm do nieba w dniu jutrzejszym o szczęśliwą operację wycięcia guza płuc i powrót do zdrowia dla Stanisława, proszę o modlitwę w tej intencji, podczas ANIOŁ PAŃSKI I KORONKI DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO ORAZ MODLITWY WIECZORNEJ.

 


14.01.2020

Proszę o modlitwę za zdrowie mojej mamy ?. Ósmego lutego czekają nas badania, po których będziemy wszystko wiedzieć


 8.01.2020

Proszę o modlitwę w mojej intencji - uzdrowienia mego słuchu i uwolnienia od szumów i świstów usznych
DziękujęHubert


 18.12.2019

Pokornie roszę o modlitwę o łaskę pokoju w moim sercu, łaskę roztropności i mądrości Bożej w podejmowaniu codziennych decyzji. O łaskę dziecięcej, żywej wiary bez granic, która góry przenosi. O łaskę przymnożenia moich sił duchowych, psychicznych i fizycznych i o światło w sprawie nietolerancji pokarmowej Idy i jej całkowite uzdrowienie z tego.

Proszę o łaskę żebym Duch święty otworzył moje serce na to wszystko czym Pan Bóg  pragnie mnie obdarować.

Oraz o łaskę całkowitego uzdrowienia  mojej duszy i ciała

o łaskę lekkiej pracy blisko miejsca zamieszkania:)

Bóg zapłać+

Agnieszka


30.11.2019

Nazywam się Emilia, mam 24 lata, Bóg odgrywa w moim życiu ogromną rolę. Jestem osobą niewidzącą od urodzenia, tak bardzo bym chciała z pomocą Bożą otrzymać łaskę uzdrowienia moich oczu - choć kilka procent, jeśli oczywiście taka jest Jego wola. Niestety z medycznego punktu odzyskanie wzroku nie jest możliwe - retinopatia wcześniacza. Bardzo chciałabym prosić o modlitwy w mojej intencji. Ja ze swojej strony także obiecuję modlitwę. Pozdrawiam gorąco


 21.11.2019

 nie tyle z prośbą co wręcz z błaganiem o modlitwę w intencji mojej córki Mai,która choruje na depresję o cud uzdrowienia. W intencji klasy którą uczę,a z którą są bardzo poważne problemy i na koniec w intencji córki Amelii aby dała radę poprawić swoje oceny(1klasa liceum). Bóg Wam zapłać


 16.11.2019

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus.
Prosze o modlitwe za moja rodzine o nawrócenie!!!!
mojego męza Romana dzieci Bartka,Przemka i Ole prosze o modlitwe za mnie o siły na znoszenie i patrzenie tego wszystkiego,w dziecinstwie serce mi pękało jak żyli moi rodzice,teraz jest ból jak patrze na życie  swoich synów,wiem ze ja ich urodziłam i wychowałam,ale tak byłam poraniona jestem dzieckiem z rodziny alkoholowej i raniłam dalej,przyszło nawrócenie i kazdego dnia nawracam sie ale opadam z sił,nadziei...
Prosze Boże ratuj mnie i moja rodzine
zmiłuj sie nad nami,daj opamiętanie
Bóg zapłac.
 

20.10.2019

Błagam o modlitwę o uzdrowienie mnie z raka żołądka - Mariola 


28.09.2019

Szczęść Boże
pokornie proszę o modlitwę o łaskę odwagi do dokonywania dobrych zmian w moim życiu, o światło Ducha świętego na moje życie i na moje powołanie, żebym poszła w dobrym kierunku i odrzuciła niepotrzebne rzeczy, które oddalają mnie od realizowania Bożej woli w moim życiu oraz o łaskę obfitości, którą mi Pan obiecał w Jana 10.10.
o pomoc z nieba w spłacie moich zobowiązań i o uleczenie ciała i duszy
Bóg zapłać


 5.09.2019

11.06.2019 wysłałam pierwszą prośbą o modlitwę w intencji mojego syna Pawła jest trochę lepiej, zaczyna więciej rozmawiać ale to małe kroczki błagam nadal o modlitwę by uwierzył że cud może się zdarzyć by zaufał Panu. Potrzebujemy dużego wsparcia modlitewnego żeby Pan Bóg okazał miłosierdzie wlał w jego serca radość i wyrwał go z ciemności

 


 

20.08.2019

Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach.
 

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen

Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie!
Bóg zapłać wszystkim

Grzegorz

 


 18.08.2019

Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy. Jestem już na krawędzi załamania. Proszę o wsparcie modlitewne. 

Bóg zapłać wszystkim

Grzegorz


26.07.2019

Prosze o modlitwe w mojej intencji, o uzdrowienie przyspieszonego metabolizmu, choroby skory, zaburzen rytmu serca, wady kolan i stóp, ktora mnie tak bardzo ogranicza i pozostalych dolegliwosci... Bog zaplac Wszystkim modlacym sie...


 11.06.2019

Mała Armio Jezusa proszę o modlitwę o powrót do zdrowia mojego syna Pawła o radość serca i umysłu i żeby mógł zacząć chodzić samodzielnie błagam o pomoc


 11.06.2019

Mała Armio Jezusa w tobie siła błagam o modlitwę o uzdrowienie mojego syna Pawła- lat 27,który nie chodzi samodzielnie- jest po wylewie od 1 roku życia, zaczął chodzić o balkoniku, jednak teraz zachorował ma ciężką depresje, słyszy głosy, brak chęci do życia i fizycznie z dnia na dzień się pogarsza błagam o uzdrowienie duszy by w jego sercu zagościła radość a na jego twarzy znów pojawił się uśmiech. Proszę o modlitwę bo sama nie dam rady a wychowuję go sama bo wszyscy bliscy zmarli moi rodzice i mąż a jego tato. Proszę o wsparcie.


 29.05.2019

Szczesc Boze.
Prosze za zmarłego tate Bronisława-był alkoholikiem.
Przepraszając Pana Boga za jego grzechy i prosząc o Boże Miłosierdzie dla niego.
Dziękuje.
Z Panem Bogiem.


29.05.2019

Proszę o modlitwę w intencji zesłania łaski od Boga i światło Ducha Świętego dla pewnej pary. Bóg zapłać!


 29.04.2019

Bardzo gorliwie proszę o wsparcie modlitewne, gdyż jestem dręczona, nękana, szykanowana i prześladowana przez wyjątkowo natrętne, bolesne, dokuczliwe i uciążliwe myśli, od których nie mogę się w żaden sposób uwolnić.


16.03.2019

Jeśli można,chciałam prosić o modlitwę
 
o łaskę głębokiego przebaczenia w sercu i dobre relacje dla Marcina i jego córek.
 
Bóg zapłać
 

 


 16.03.2019

Jeśli można chciałam prosić o modlitwę.
 
Proszę o łaski uwolnienia od zła, doskonałego żalu za grzechy, łaskę przebaczenia w sercu, 
o uzdrowienie zranień i uzdrowienie fizyczne i duchowe, 
 
o obfite błogosławieństwo, pełnię miłości, radości, ufności, nadziei i wiary 
 
oraz o Pełnię pokoju bożego w sercach, waleczne serca, 
 
o dary Ducha św dla mnie i mojej rodziny.

8.02.2019

Proszę za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o zdrowie i błogosławieństwo Pana Boga we wszystkich sprawach.


 24.01.2019

Najświętsza Maryjo Panno za Twoim wstawiennictwem uproś dla naszej rodziny u Pana Jezusa zdrowie, odpuszczenie grzechów i obfite błogosławieństwo we wszystkich sprawach, które mamy w sercu. Amen


 6.01.2019

Proszę Panie Jezu o zdrowie, obfite błogosławieństwo, odpuszczenie grzechów i opiekę od zła w całym życiu dla naszej rodziny. Matko Niepokalana Maryjo, módl się za nami. Amen


5.12.2018

Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie!

Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach. Bóg zapłać wszystkim

Grzegorz


 7.10.2018

za rodzinę , wazna ososbe i za mnie i za pewne osoby i nienarodzone dzieci


 2.10.2018

w intencji wiadomej. o uwolnienie


 29.09.2018

Prosze o modlitwe o uwolnienie od obmowy i toksycznych relacji


28.09.2018

za mnie w niebezpiecznej i upokarzajacej sytuacji


 26.09.2018

życie mi się wali, proszę o modlitwę


25.09.2018

w intencach Bogu wiadomych


 14.09.2018

proszę o modlitwę jestem niebezpiecznej sytuacji


13.09.2018

Bardzo prosze o modlitwe za Przemka o uwolnienie i uzdrowienie,o przemianę serca i umysłu,opieke Matki Bożej ,dary Ducha Św.,Boże błogosławieństwo i łaskę wiary i dotknięcie Bożej miłości .
Z Panem Bogiem
Dziekuje


13.09.2018

Proszę o modlitwę za mój egzamin na studia , oraz w waznej dla mnie intencji i za rodzinę


 13.09.2018

Proszę o modlitwę w intencji Macieja o pozytywne zakończenie sprawy sądowej. Bóg zapłać.


11.09.2018

Proszę o pilną modlitwę w intencji Daniela o rozwiązanie b. trudnej sytuacji w pracy, światło Ducha Św.
Bóg zapłać


 11.09.2018

Za uwolnienie z toksycznejrelacji i 2 nienarodzone dzieci i za samotną matkę


11.09.2018

Za pewne osoby i środowiska patologiczne i za moje bezpieczęństwo, zrobiłem coś dobrego i jest cięzko


 4.09.2018

O Boże Miłosierdzie dla Haliny i tragicznie zmarłego syna i dla jego ojca.


3.09.2018

Za mnie i bliskich za 3 nieanarodzone dzieci za pewne środowiska i by oszczerstwa mnie nie zniszczyły


 29.08.2018

Proszę o modlitwę dla KS.Mieczysława Tylutkiego z Elbląga parafia p.w. Świetego Alberta w Elblągu o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej

 


 25.08.2018

Z prosba o dar rozumu i nawrocenia i wyjscia z nalogu uzaleznienia od alkoholu i narkotykow dla mojego syna Patryka lat 24 i dar rozumu i madrosci dla mojego drugiego syna Gracjana lat 26.Ich ojciec byl alkoholikiem zmarl majac 37 lat.Mlodszy syn jest rowniez gleboko uzalezniony.Cierpi cala rodzina.Z calego serca prosze o modlitwe.Hanna


25.08.2018

o zdrowie ,łaskę wiary aby mąż wyszedł z nałogu palenia o c i cierpliwosc iwiarę dla dzieci


25.08.2018

Szczęść Boże
Bardzo prosze o modlitwę za Bartłomieja 23 lata za Uzdrowienie wewnętrzne
jest tak zamknięty,poraniony przez matke tylko przez krytyke,pesymizm i przekleństwo,całe życie był raniony słowami,ze on nic nie mówi,on nie umie rozmawiać jest smutny i ma depresję
Dziękuje
Z Panem Bogiem.  

 Proszę o rozwiązanie sprawy z Pawłem. Żebyśmy jeśli to jest wolą Boga byli razem. Jeśli nie to o otworzenie się na nową miłość. KASIA I ZA MOJĄ RODZINĘ ORAZ PRACE BYM nie Łękała się o przyszłość. KASIA


Matko proszę o uzdrowienie taty Jana z choroby nowotworowej i szczęśliwą operację dla niego oraz o zdrowie dla mamy Danuty i szczęśliwą operację.


Proszę o modlitwę za Wiesia starszego 72letniego Pana , który błądzi w ciemnościach ,zdominowany przez mamonę nie jest w stanie o niczym innym myśleć. Proszę w modlitwie o jego otwarcie się na Boga. Bóg zapłać.


Ogromnie prosze o modlitwe w intencji ks. ROMANA jest w ciężkim stanie, o łaske uzdrowienia. JEZU dopomóż prosze


Bardzo prosze o modlitwe w intencji ks. ARKA w dniu jego urodzin, o pokonanie choroby nowotworowej, Boza opiekę, błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski. BOG zaplac za każde westchnienie


Bardzo prosze o modlitwe za Marte ma 25 lat i zdiagnozowanano u nie tetniaka mózgu i jest w szpitalu, ma mała córeczke 3 letnia,która wychowuje sama,mieszka u mamy ,a mama choruje na nowotwór,jest załamana.
Z Bogiem.
Dziekuje.


 Siedmioletnia dziewczynka prosi o modlitwe za swoją mame, która od dwóch lat przebywa w spiączce. Dziewczynka czesto placze w szkole bez powodu, tęskni za swoją mamą. Módlmy sie o cud uzdrowienia dla matki. by Pan Bóg pozwolil jej- uzdrowionej wrócić do swoich bliskich .


 Proszę o modlitwę za żonę Paulinę i synów żeby zawsze byli blisko Maryi


Proszę o modlitwę za Karolinę która dowiedziala się nie dawno że miala mieć bliźniaczą siostrę albo brata ale niestety zmarło w lonie mam a ona się urodziła bez drugiej połówwki czyli siostry/ brata i nie akceptuje calej sytuacji


 

Proszę o modlitwę w intencji Darii, o Ducha Świętego, aby rozpalił w niej ogień swojej miłości, o wiarę, pokorę, uzdrowienie, dobroć i ufność w Bożą pomoc oraz aby mogła chodzić do szkoły.
Dziękuję Mała Armio Jezusa:-)


Proszę o modlitwę za męża.

 Mój mąż ma bardzo silną depresję, lęk paniczny i fobię społeczną. Z tego powodu stracił pracę. Jest w bardzo złym stanie. Pokornie proszę o modlitwę za niego...
     

 Szczesc Boze.Prosze o modlitwe.Zdjagnozowano u mnie bialaczke . 07/11/17 pierwsza chemia.Prosze o modlitwe . Nie chce i nie akceptuje tej choroby

P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Jozefa prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego
     

 Szczesc Boze .Bardzo prosze o modlitwe ,u mojej mamy .Danuty wykryto guza muzgu "oponiaka"prosze o modlitwe o cud uzdrowienia i potrzebne laski dla niej.Bog Zaplac.Szczęść Boże

 


Proszę o modlitwę o pokorę, siły, wytrwałość, wiarę, nadzieję i miłość i przede wszystkim błogosławieństwo Boże w staraniach o odbudowanie związku na którym mi bardzo zależy. O uwolnienie z nałogów i wszystkiego co odciąga mnie od miłości. Dla Boga nie ma nic niemożliwego. Dziękuje za znalezienie mieszkania. Amen. Dziękuje

Pozdrawiam,
Łukasz


Proszę o uzdrowienie choroby duszy (proszę o dobre spowiedzi, ponieważ mam niekończące się dręczące myśli i wracam do grzechów które były już wyznane i to budzi mój niepokój w codziennym życiu) i ciała - rozpoznanie długo trwającej niezdiagnozowanej choroby. Proszę również o uzdrowienie z choroby trzęsącej głowy i szyi, która utrudnia normalne funkcjonowanie.
Proszę o modlitwę. Panie Jezu Chryste ratuj.


bardzo proszę o modlitwę z mnie i mojego byłego chłopaka, obecnie dobrego kolegę, by Pan Bóg dal nam łaskę bycia tak naprawdę razem nie tylko obok siebie, byśmy się już nie minęli i budowali trwały związek,małżeństwo i rodzinę, by Pan Bóg nam błogosławił

 Proszę o modlitwę o uwolnienie od wszelkiego zla, oczyszczanie, uzdrowienie i uświecenie mojego małżeństwa i rodziny, wzajemnie wybaczenie i wypelnienie przysiegi małżeńskiej
O uzdrowienie i przemianę serca mojego męża, dary Ducha św oraz dobrą pracę dla niego.
O uzdrowienie siebie z nowotworu.
O Boże błogosławieństwo dla wszystkich, którzy sie za nas modlą i są pomocą.
Za Dusze w Czyśćcu cierpiące.
Bóg zapłać.
Ela.


 Proszę o zdrowie dla mnie.Mam 29 lat I w zeszłym roku dowiedziałam się, że mam Retinitis Pigmentosa, ale mam też niedosłuch, więc mogę mieć zespół Ushera. Nadal jestem diagnozowana. Czeka mnie rezonans głowy I testy genetyczne.
Kilka lat temu odmowiłam NP w intencji o dobry słuch, ale nie otrzymałam łaski zdrowia . Dlaczego?

Pomódlcie się za mnie bo ja dla Boga jestem niewidzialna.


Proszę o modlitwę za prześladowanych


 Proszę o modlitwę za babcię Jolę chorą na sepse oraz dziadka Janka chorego na nowotwór


Proszę o modlitwę za 20 letnia Sylwię chorą na nowotwór


Czy mogę prosić dzieci o modlitwę za mojego teścia (ma nowotwór płuc)


Bardzo Was prosze o modlitwe za bardzo chorego wujka mojej przyjaciolki. Ma raka trzustki. Ma na imie Stefan, ma 59 lat jest nauczycielem przyrody. Bardzo prosze. Jego zona jest zalamana. Nadzieja tylko w Panu. Westchnijcie choc do Jezusa i Maryi w jego intencji. Bog zaplac.


 Panie Jezu błogosław nam, przebacz grzechy, udziel zdrowia, chroń od zła i pomagaj we wszystkim, co skrywają nasze serca.


 

Szczęść Boże, Bardzo proszę o modlitwę choć wiem, że na nią nie zasługuję. Nie mam już siły żyć, nie potrafię poradzić sobie z rozstaniem z narzeczonym, który bardzo mnie skrzywdził. W jednej chwili całe moje życie przestało mieć dla mnie sens. Czuję się nic nie warta, bezwartościowa i nie potrafię normalnie funkcjonować. Sama się z tego nie podniosę i potrzebuję pomocy Matki Bożej, modlitwy. Z całego serca bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji.


 Proszę o modlitwę za moją rodzinę, za moje dzieci i za mnie bym umiał przezwyciężyć swoje nałogi oraz za to bym odzyskał wiarę w siebie i innych.

 


Dostałam wiadomość, że umiera Sylwia lat 27 w 4 dobie po cesarce, zator plucny...mama 3 malych dzieci, wczoraj rano lekarze powiedzieli ze bez szans. Proszę o modlitwę za tę rodzinę.


 Prosze o modlitwe do Jezusa Milosiernego o laske powrotu do zdrowia po udarze pnia mozgu , bolach kregoslupa Maryjo Matko Milosierdzia upros ublagaj laske zdrowia prosi Gienia


Proszę o modlitwę za Anię ma nowotwór i jest w śpiączce farmokologicznej


Agata prosi nas o moditwe zaczyna tracic słuch


 Dobry Boże proszę o doświadczenie ogromu uzdrawiającej i uwalniającej mocy Bożej miłości, jej prowadzenie przez życie oraz o zdrowie duchowe i fizyczne dla Darii, Marioli, Szymona oraz Bartosza.


Proszę o modlitwę za całą moją rodzinę. Dziękuję Ci Panie Boże o dotychczasowe łaski.


Wcześniej prosiłem o modlitwę w imieniu siostry Natalii za jej Mamą - dziś chcę już podziękować za cud i prosić o dalsze szturmowanie nieba!?

Z Bogiem, ks. Darek sdb


Prosimy o wstawiennictwo modlitewne, nawrócenie, przystąpienie do sakramentu pojednania, uzdrowienie duchowe i fizyczne z guza mózgu p. Łukasza w przyszłym tygodniu m aoperację

 


Proszę o modlitwę za całą moją rodzinę. Dziękuję Ci Panie Boże o dotychczasowe łaski

 


Jezu Ufam Tobie w pewnej intencji(...)znanej Bogu(pewnych zaliczeń na studiach, obrony pracy dyplomowej)

Dziękując za otrzymane łaski zdrowia, o pomoc na praktyce pedagogicznej. Niech Jezus błogosławi! Monika

 


Proszę o zdrowie babci mojej przyjacólki, która walczy o życie 

 

 

 


Proszę o modlitwę za moją babcię, która walczy o życie w szpitalu(Babcia Walentyna)

 


Proszę o modlitwę za zdrowie mojej babci Danuty


 

Proszę o modlitwę za mojego chrzestnego Cearego, który walczy z nowotworem 

Proszę za MAłą Armię Jezusa i ich rodziny


Prosze o molditwę za moją babcię która ma operację zaćmy

 


Proszę o modlitwę za moją teściową która została potrącona przez samochód

 


Proszę o modlitwę o łaskę uwolnienia od kłopotów finansowych i dar miłości w moim życiu. Prosi Gabriela 

 


Blagam z calego serca o modlitwe w intencji mojego malzenstwa. Prosze aby Dobry Bog nawrocil mojego meza ktory chce od nas odejsc. Blagam aby splynela na niego laska oswiecenia i aby nie odchodzil ode mnie i synka. Abysmy wzjemnie wybaczyli sobie urazy. Bog zaplac za modlitwe

 


Proszę o modlitwę o uratowanie małżeństwa i rodziny Kasi i Janusza oraz o odnowienie w nich miłości wzajemnej. Dziękuję


 Proszę o uzdrowienie mojej żony z nowotworu. Dziękuję!

 


Proszę o modlitwę za moją mamę Zenonę o uzdrowienie z nowotworu złośliwego oraz za pomyślną operację (5 kwietnia). Bardzo dziękuję.


Mąż i tata piatki dzieciakow + szoste w brzuchu probowal popelnic samobojstwo. Jest w krytycznym stanie. Bardzo prosze o modlitwe za Roberta. Jest bardzo potrzebny rodzinie, a decyzje podjal wylacznie pod wplywem emocji ...Jest o tyle uratowany, ze oddycha aparatura, ale ma co chwila drgawki i lekarze nie daja zbyt wiele nadziei. Bardzo prosze o szturm do nieba. I przekazanie dalej i dalej gdzie sie da. Wiem, ze gdzie dwoch lub trzech modli sie razem, tam Bog jest i wysluchuje JEZU UFAM TOBIE.


Proszę o modlitwę za mojego mężą aby dalej mógł kontynuowac prace na dotychczasowym stanowisku


 

Proszę o modlitwę za Izę, o szybki powrót do zdrowia po zawale.


Proszę o modlitwę aby moj mąż pogodził sie ze swoim bratem Adamem i aby dalej pracował u niego Teresa

 


Proszę o modlitwę  za Krzysztofa o uwolnienie z choroby alkoholowej i powrót do Kościoła

 


 Ogarniamy modlitwę Mateusza

 


 

 Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie od wszelkiego wpływu diabelskiego o uzdrowienie myśli wspomnień uczuć.Serdeczne Bóg zaplac

 


 U Julity ponad dwa lata temu wykryto ciężką chorobę nowotworową. Wielu z Was modliło się za Nią i za Jej rodzinę. Julita zawsze powtarza, że czuli wraz z Robertem moc tej modlitwy, że dzięki niej udało Im się przejść przez ciężki okres leczenia. Po zakończeniu leczenia Julita powiedziała: "Ten spokój, który mam w sobie, przekonanie, że Pan Bóg jest blisko i prowadzi oraz poczucie wspierającej wspólnoty bliskiej i szerokiej - to chyba największy dar, który otrzymałam." Julita wyzdrowiała! - takie wszyscy mieliśmy przekonanie.
Niestety... w tym tygodniu badania potwierdziły, że nastąpiła wznowa, są przerzuty na inne narządy... Od poniedziałku Julita znów zaczyna długie leczenie...
Wraz z mężem zwraca się do Was z prośbą o modlitwę o siłę, wiarę, nadzieję, o dobrych lekarzy...

 


Proszę o modlitwę w intencji Sylwii o dary Ducha Świętego i rozpoznanie swojego powołania oraz podejmowania decyzji zgodnych z wolą Bożą.

 


SZCZĘŚĆ BOZE! PRZEBYWAW W SZPITALU DZIECIÁTKA JEZUS W WARSZAWIE I JESTEM PO DOŚĆ SKOMPLIKOWANBJ OPERACJI NOGI. SÁ POWIKLANIA I NÉKA MNIE TEMPERATURA, OPADAM Z SÍŁ.JESTEM OD DZIECIŃSTWA OSOBÁ NCEPELNOSPRAWNÁ I TERAZ W POTRZEBIE PROSZÉ DZIECI O MODLITWĘ .JOLANTA

 

 


proszę o modlitwę za Beatę umiera ze wzgledu na ciężką chorobę

 


Zostałanam polecona Olga która ma ciąhłe migotanie przedsionków


Prosimy o modliwtę za Iwonkę, jest ciężko chora, przebywa w hospicjum,


Dzis chyba Pan Bog chce zebym przekazywala MALEJ ARMII JEZUSA prosby o modlitwe za dorosle osoby. Kolejna kolezanka Marta byla przed chwilka u mnie miala niedawno operacje czeka na wyniki czy rak jest zlosliwy... czy sa jakies przerzuty... prosze o kolejna modlitwe wyplywajaca z Waszych malutkich serduszek


Mamy kolejna intencje do PrayMaj
Czesc. Mam ogromna prosbe do MALEJ ARMII JEZUSA.Prosze o modlitwe za meza mojej kolezanki z pracy.Pan Marian mial wczoraj operacje i jest w spiaczce-stan jest ciezki. Z Panem Bogiem

 


Powierzam się waszej modlitwie Darek C.


Proszę o wasze wsparcie Tomek


Wyślij intencje: